TarifyMobil.cz

Mobilní tarify - O2, T-mobile, Vodafone. Srovnání - tarify, karty, balíčky.

T-mobile tarify

Společnost T-mobile má širokou nabídku různých paušálů. Jednotlivé tarify si postupně alespoň stručně představíme. T-mobile také nabízí i zvýhodněné tarify pro mladé a často se zaměřuje na volání v rámci rodiny nebo v rámci skupiny přátel zdarma. Pokud tedy využijete některou z těchto nabídek, můžete zde najít výhodný a levný tarif pro Vaše potřeby.

Pro aktuální slevy, akční nabídky a detailní ceník jednotlivých tarifů se doporučujeme podívat na stránky operátora, které najdete na adrese http://www.t-mobile.cz.

T-mobile neomezené tarify

T-mobile rychle zareagoval na O2 nabídku neomezených free tarifů. Během několika dnů začal T-mobile nabízet podobné neomezené tarify - stejná cena, jen porce dat je o něco vyšší v základní variantě bez balíčku.

T-mobile tarif BAV SE

U tohoto tarifu T-mobile myslí na mladé do 27-mi let a nabízí jim zvýhodněný tarif oproti běžným cenám jiných tarifů.

T-mobile tarif BAV SE s Mých 5

Tento tarif je opět určen pro mladé do 27-mi let a vyplatí se zejména těm, kteří často komunikují, ale pouze s několika málo lidmi. Na tyto časté kontakty, kterých může být maximálně pět, a mohou být ze všech sítí v ČR, se pak využije T-mobile zvýhodnění Mých 5. Někteří pak ocení nízkou cenu měsíčního paušálu.

T-mobile kreditní tarify

Kreditní tarify jsou založeny na tom principu, že platíte měsíčně určitou částku (kredit) a za tuto částku pak můžete čerpat služby podle Vašeho uvážení. Čím vyšší kredit si každý měsíc předplatíte, tím pak máte menší sazbu za volání. Případný nevyčerpaný kredit se převádí do další zúčtovacího období. Při zvýhodnění HIT dostanete ještě dvacet procent slevu na měsíční paušál.

T-mobile tarify Přátelé

Tarify přátelé jsou skutečně určeny zejména pro ty, kteří mají několik přátel, kterým volají často a dlouze. Přátelé však musí být v síti T-mobile a může jich být maximálně 5. Jedná se o kreditní tarify, kdy měsíční paušál je vyšší než nabízený kredit (až na ten nejvyšší tarif z této řady), protože v ceně je právě neomezené volání přátelům ve vlastní síti.

T-mobile tarif Rodina

Asi nikoho nepřekvapí, že tarif rodina je určen pro členy rodiny, kterým pak při vzájemném volání nabídne výhodné sazby. Jeden člověk z rodiny zaplatí měsíční paušál a až pět členů (tedy správce a 4 další členové) si pak mezi sebou volají a posílají SMS i MMS zdarma.

T-mobile tarify TOP Club

Tarify TOP Club jsou určeny pro zákazníky, kteří mají nadprůměrnou útratu a často volají i do evropských zemí mimo Českou republiku. Tarify jsou rozděleny na dva - tarif TOP a tarif TOP+. Kredit u těchto tarifů lze používat i na mezinárodní hovory a datové služby. Případný nevyčerpaný kredit se pak převádí do dalších období.

T-mobile neomezené tarify Grand

Neomezené tarify jsou pro výhodné pro ty, kteří telefon využívají velmi často a nechtějí sledovat aktuální výši faktury. Za pochopitelně vyšší cenu pak dostanou neomezené služby. Neomezené tarify jsou nabízeny ve dvou variantách - tarif Grand a tarif Grand plus.Srovnání a porovnání - mobilní tarify a hlavní paušály od operátorů Telefonica O2, T-mobile a Vodafone. Informace jsou převzaty z oficiálních www stránek, nicméně často jsou nabízeny slevy a akční nabídky, proto je třeba vždy nabídku tarifu na mobil ověřit buď na internetu (na oficiálních stránkách), na infolince nebo v prodejně operátora. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain