TarifyMobil.cz

Mobilní tarify - O2, T-mobile, Vodafone. Srovnání - tarify, karty, balíčky.

O2 tarify

Telefonica O2 v součastnosti nabízí tarify, které jsou pojmenovány O2 FREE. Tarify FREE jsou oproti tarifům NEON o poznání přehlednější - porovnejte si nabídku tří tarifů FREE s Vašim stávajícím tarifem sami. Dá se tedy říct, že tyto tarify představují revoluci na českém trhu mobilních operátorů.

Zde uvedený přehled tarifů berte spíše jako rychlý přehled nabídky operátora. Pro bližší informace je pak nutné se buď podívat na oficiální stránky operátora - www.o2.cz nebo třeba zajít osobně na některou prodejnu (případně si domluvit schůzku s O2 Guru) a informovat se o nabízených možnostech a právě probíhajících marketingových akcích a slevách. Můžete využít i možnosti zavolat si na infolinku a informovat se.

Tarif O2 Start

Základní tarif za nízký měsíční paušál. Tarif využije ten, kdo telefon využívá málo a zároveň nechce mít předplacenou kartu.

O2 tarif: FREE O2

Jedná se první komunikovaný tarif, který nabízí volání a SMS do sítě O2 zcela zdarma. V tomto tarifu O2 nabízí za měsíční paušál 249 Kč včetně DPH následující služby:

O2 tarif: FREE O2 Plus

V tomto středním tarifu O2 nabízí za měsíční paušál 499 Kč včetně DPH následující služby:

O2 tarif: FREE CZ

Nejvyšší tarif pro volání v rámci ČR, který má příznivou cenu a nyní představuje vlajkovou loď současné tarifní nabídky O2:

O2 tarif: FREE EU

Tarif který nabízí vše, co FREE CZ a má navíc:

O2 tarif: FREE EU Plus

Tarif nabízí navíc oproti free EU:

O2 tarif pro seniory

O2 tarif pro studenty

Ostatní nabídky s tarify O2 FREE

Přehled ostatních nabídek, které se spojují s O2 FREE - je jich ve srovnání s minulostí opravdu málo.

Mimo tyto tarify jsou nabízeny speciální akce, o kterých se nejlépe můžete informovat hovorem na operátora. Tarify jsou již na trhu delší dobu, brzy by je tak mohla nahradit řada NEMO. Případně O2 nabízí také možnost dobíjení kreditu - předplacené GO karty.

Hlavní komunikované tarify v přehledné tabulce:
O2 tarify freeSrovnání a porovnání - mobilní tarify a hlavní paušály od operátorů Telefonica O2, T-mobile a Vodafone. Informace jsou převzaty z oficiálních www stránek, nicméně často jsou nabízeny slevy a akční nabídky, proto je třeba vždy nabídku tarifu na mobil ověřit buď na internetu (na oficiálních stránkách), na infolince nebo v prodejně operátora. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“ Jan Werich