TarifyMobil.cz

Mobilní tarify - O2, T-mobile, Vodafone. Srovnání - tarify, karty, balíčky.

Blesk mobil - BLESKmobil

Virtuální operátor BLESK mobil působí ve skutečnosti v síti Telefonica O2. Svoji činnost zahájil 7. listopadu 2012. Jako virtuální operátor má však pouze omezené služby, výhodou je pak nižší cena oproti konkurenčním nabídkám.

Platnost kreditu je 3 měsíce, minimální dobití je za 200 Kč, dá se tedy zjednodušeně říct, že minimální měsíční útrata činí zhruba 67 Kč. I po tomto uplynutí platnosti kreditu však bude SIM karta aktivní (bez dobití kreditu) pro přijímání hovorů ještě 9 měsíců.

Blesk mobil ceny

BLESK mobil nabízí pouze předplacenou kartu, paušální tarify nenabízí. Kdo tedy bude chtít využívat tyto služby, bude muset dobíjet kredit.

Nabídka je zatím pouze takto omezená, více tarifů není nabízeno.

Zajímavou možnost nabízí Blesk mobil u internetu. Při zaplacení internetu na měsíc za 100 Kč máte sice pouze 100 MB FUP, nicméně po dosažení limitu rychlost klesne na 200 kbit/s. S touto rychlostí se dá i nadále v mobilu surfovat, takže kdo hledá levný a nízký tarif na internet, nabízí se zde v porovnání s konkurencí zajímavá varianta. Balíček se dá koupit tak, že odešlete SMS s textem INTERNET na číslo 999340. Tato SMS je zdarma.

Pozor si bude třeba dát na zpoplatnění volání na operátora, za hovor se platí 20 Kč.Srovnání a porovnání - mobilní tarify a hlavní paušály od operátorů Telefonica O2, T-mobile a Vodafone. Informace jsou převzaty z oficiálních www stránek, nicméně často jsou nabízeny slevy a akční nabídky, proto je třeba vždy nabídku tarifu na mobil ověřit buď na internetu (na oficiálních stránkách), na infolince nebo v prodejně operátora. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain